7.10.2010 Modlitba od Jozefa Čurleja: Karburátor náš.

Karburátor náš,
ktorý si osadený na valci, posväť sa nasávanie tvoje, príďte prevody tvoje, buď kompresia tvoja, ako v daždi tak i na suchu, benzín nás každodenný daj nám dnes ,posväť sa ostrá vačka, prídi očakávaný výkon z teba i neuveď nás do zadretia, ale zbav nás usadenín karbonu, lebo tvoj je olej, klukov­ka, ojnice, piesty i blok motora na veky vekov amen.

26.9.2010 Funny

10-11.9.2010 Trenčín - Finále dB Drag Racing 2010

Finále dB Drag Racing, Bass Race a Sound Quality bolo pre náš klub v celku úspešné... V dB Drag, Bass Race a Sound Quality, nás obhajovali:

Róbert Jurečka UFO 17 - Vicemajster SR 2010 v kat. Street Stock.

Erik Ondrej UFO 14 - Vicemajster SR 2010 v kat. Street B.

Matúš Kmec UFO 5 - Majster SR 2010 v kat. Extreme a Druhý Vicemajster SR 2010 v kat. Monster

Martin Bugoš UFO 1 – Majster SR 2010 v kat. Monster

Ján Frolo UFO 20 – Vicemajster 2010 v Bass Race do 119,9 dB

Jozef Čurlej UFO 19 – Druhý Vicemajster 2010 v Sound Quality kat. A

Deň pred tým, sme tiež zobrali pohárE:

Martin Bugoš UFO 1 - Majster 2010 v kat. Monster... Martin si takisto odniesol aj ocenenie za Najkrajší Monster Sezóny...:

Matúš Kmec UFO 5: 1.miesto kat. Extreme + 1.miesto kat. Monster

Martin Bugoš UFO 1: 2.miesto kat. Monster

Ján Frolo UFO 20: 2.miesto v Bass Race, kat. do 119,9 dB

Jozef Čurlej UFO 19: 2. miesto v Sound Quality, kat. A

Lukaš Labuda UFO 13: 1.miesto Najkrajšie vysvietené auto.

Veľký obdiv si zaslúží Róbert Jurečka, ktorý mál odvahu a zúčastnil sa kategórie Deathmatch. V ktorej na maximálnom volume odohral 5 minút. Našťastie to celá aparatúra vydržala. Čo sa niektorým nepodarilo.

14.8.2010 Senica

Matúš Kmec, ako jediný z UFO Tuningclubu sa zúčastnil merania dB Drag Racing v Senici. Domov si doniesol dva prvé miesta v kategórii EXTREME a MONSTER. Gratulujeme.

6-8.8.2010 Svidník

Víkend vo Svidníku bol úžasný. Náš klub si odniesol 9 pohárov. 2 poháre za hudbu, 6 pohárov za light tuning a dostali sme aj pohár za NAJVERNEJŠÍ TUNING KLUB.

1.8.2010 FUNNY UFO VTIP: Ako ?

Viete ako sa smeje UFO ? No predsa od UFA k UFU :)))

31.7.2010 FUNNY UFO VTIP: Mimozemšťan na benzínke

Žena tankuje na benzínke palivo, keď zrazu vedľa nej pristane UFO. Mimozemšťan uchopí tankovaciu hadicu a začne tankovať tiež.
Žena sa sa opýta: “UFO znamená Unidentified Flying Object, však?” Mimozemšťan sa na ňu pozrie, pokrúti hlavou a nahnevaný odpovie: “Sprostí ľudia… To znamená Unleaded Fuel Only!” (len bezolovnaté palivo) :)))

30.7.2010 Legenda oslavuje: Škoda 110 R

Vozidlo navrhli a jeho výrobu presadili zamestnanci pobočného závodu v Kvasinách, ktorý sa po spojení s mladoboleslavskou Škodou zaoberal výrobou menších sérií úžitkových i športových vozidiel, vrátane obľúbeného kabrioletu Felicia.
    Škoda 110 R Coupé vychádzala z modelu 100/110, ktorého výroba sa v Mladej Boleslavy začala po celozávodnej dovolenke v roku 1969, ako nástupcu známej 1000/1100 MB. Vedenie automobilky schválilo koncepciu nového kupé v novembri 1967. Prvý prototyp bol vyhotovený ešte pred príchodom sovietskych vojsk - 31.3.1968 a hotový kus bolo našej verejnosti predstavený na brnianskom autosalóne, konajúcom sa v dňoch 5. až 14. augusta 1970.
    Dvojdverová karoséria so splývajúcou zadnou časťou mala usporiadanie sedadiel 2 + 2. Ako skutočné kupé ponúkala bezrámové okná, či aerodynamickejší sklon čelného okna. Oproti sedanu 110 malo „erko“ zvýšený výkon z 53 k (38,8 kW) na 62 k (45,4 kW). Z príplatkovej výbavy, ponúkanej automobilkou, sa dalo voliť napríklad medzi športovou radiacou pákou, iným stredom volantu, laminátovým predným spojlerom, vyhrievaným zadným oknom, známymi hliníkovými „puklicami“, či špeciálne čalúnenými sedadlami.
    Z karosérie 110 R Coupé vyšlo niekoľko športových špeciálov. V roku 1974 to boli tri prototypy s označením 180 RS a 200 RS. Z nich bol následne odvodený úspešný homologovaný športový špeciál 130 RS (viď 1. ročník Classic - jeseň/zima 2008, str. 78 - 85).
    Posledný kus Škody 110 R Coupé bol vyrobený v Kvasinách 30. decembra 1980, a celková výroba dosiahla približne 57 000 kusov.

V našom UFO Tuningclube jednu takúto legenda z roku 1980 máme. Vlastni ju Peter Franko UFO 3. Auto je momentálne na predaj !!!

23-24.7.2010 Čerín-Čačín

Cestou na zraz sa pár kilometrov za Košicami stala nehoda Robovi UFO 18. Zlomil sa mu náboj v kolese a koleso mu odpadlo. Po hodine nakladania auta na odťahovku sa musel vrátiť domov a nepokračoval s nami na zraz. Ale Robo sa nevzdal, preložil všetky veci do druhého auta a do večera už bol pri nás. Za to mu patrí veľká pochvala.

Zo zrazu sme si odniesli 7 pohárov. 6 za hudbu a jedno tretie miesto za neóny. Všetkým gratulujeme a tešíme sa na posledný spoločný zraz tohto roka vo Svidníku.

16.7.2010 Krídlová Pálenka

Krídlová pálenka !!! V roku 2007 vznikol nápad na krídlovú pálenku, ktorá sa pila z tuningového krídla škodovky UFO1. Stalo sa to na tuningzraze vo Svidníku. A odvtedy je to tradícia UFO Tuningclubu.

Príprava:

-         Alkohol do 30 %. (Viac ako 40 % vyžerie lak na krídle).

-         Jednu škodovku s krídlom. Najlepšie UFO 1.

-         Zopár dobrovoľníkov. Najlepšie z UFO Tuningclubu.

-         A jedného nealkoholika, ktorý bude liať alkohol.

Postup:

-         Minimálne traja dobrovoľníci sa postavia ku krídlu škodovky.

-         Otvorí sa fľaša alkoholu.

-         Dá sa pokyn na prípravu. V tom sa dobrovoľníci sklonia nad krídlo.

-         Oznámi sa LEJ !!

-         Alkohol sa roztečie v koryte krídla a ostáva už len piť.

DOMA TO RADŠEJ NESKÚŠAJTE (Príďte na zraz)

9-11.7.2010 Trebišov

Obrovsky úspech UFO Tuningclubu sa prejavil na tuningzraze v Trebišove. Získali sme spolu 7 pohárov. 4 sme vybojovali za hudbu a 3 miesta za najkrajšie osvetlené auto. Náš klub sa v piatok večer rozrástol o dvoch nových členov.

Motto týždňa 5.7.2010: Jozef Čurlej UFO 19

Motto č.2: Tuning je ako frajerka: Krásny, ale drahý, zoberie ti všetok čas a všetky úspory, no na druhej strane prináša potešenie a radosť, ale občas ide na nervy.

3.7.2010 Nové Zámky

A je to tu !!! Prvý tohtoročný pohár za neónový tuning získal Jozef Čurlej UFO 19. Umiestnil sa na peknom druhom mieste. A podľa pravidiel klubu je horúcim kandidátom na UFO BOSS TUNINGCLUB SLOVAKIA pre nasledujúcu sezónu. (viď pravidla UFO BOSS). Blahoželáme.

Motto týždňa 28.6.2010: Martin Bugoš UFO 1

(Každý týždeň pribudne motto o tuningu od jedného člena, alebo priaznivca UFO Tuningclubu)

Motto č.1: Na zrazy sa nechodí pre poháre, ale kvôli priateľom a zábave. Inak sa tuning zhnusí.

26.6.2010 Piešťany

Víkend v Piešťanoch sa vydaril. UFO Tuningclub nesklamal a znova si priniesol ocenenia. Ján Frolo UFO 20 sa zúčastnil merania Bass Race kde obsadil 2. miesto a Róbert Jurečka UFO 17 obhájil svoje minulotýždňové 2. miesto v dB Drag Racing v kategórii Street Stock. Chalanom gratulujeme a tešíme sa na ďalšie výsledky.

21.6.2010 Snímka od Simony Bogačíkovovej

UFO Tuningclub v kompletnom zložení

19.6.2010 Revišské Podzámčie

V Revišskom Podzámči sme tiež mali zastúpenie v dB Drag Racing a Sound Quality: 3. miesto SQ - Jozef Čurlej UFO 19, 2. miesto Street Stock - Robert Jurečka UFO 17. Pre nich to bol prvý pohár. O to bola väčšia radosť. A 1. miesto Street B - Erik Ondrej UFO 14, ktorý poháre zbiera so samozrejmosťou. A v jeho kategórii všetkým vytrel zrak. :) Gratulujeme.

19.6.2010 Slušovice u Zlína - Česká Republika

Ján Frolo UFO 20, náš klub v sobotu reprezentoval na Tuningzraze v Slušoviciach v Českej Republike. Doniesol si pohár za 3. miesto v kategórii Street A so 137,0 dB. Týmto pre UFO Tuningclub získal prvý pohár zo zahraničia. Dvojnásobná Gratulácia.

12.6.2010 Trenčín

Matúš Kmec, UFO 5 ktorý sa zúčastnil tuningzrazu v Trenčíne, si doniesol pohár za prvé miesto v dB Drag Racing v kategórii EXTREME. Gratulujeme.

Jozef Čurlej, UFO 19 sa v Trenčíne zúčasnil Neónovej Show s takto vysvieteným autom:

4.6.2010 Záplavy

Aj našich členov postihli záplavy 4-5.6.2010. Krásna nad Hornádom. Marek Franko a Peter Franko zažili rušnú noc z piatka na sobotu. Časť dediny vrátane ich ulice musela byť evakuovaná. V sobotu ráno po ustálení hladiny Hornádu, sa musela z pivnice vyčerpávať asi 1,5m voda. Pomôcť boli aj Martin Bugoš a Erik Ondrej. Marek Franko z UFO klubovne vytiahol aj subwoofer Carpower Sonic 15, ktorý pravdepodobne už nebude použiteľný. Bol totiž celý pod vodou.

28.5.2010 Levice - Neon Show

29.5.2010 Pohár č. 100 !!!

Na Tuningzraze v N. Rudne UFO TEAM získal pohár č.100 pre UFO Tuningclub. Tento pohár si zhodou okolnosti prevzal nový člen UFO 20, Ján Frolo, ktorého sme na tomto zraze prijali medzi seba. Získal ho za 3.miesto v Db Race. Pre neho to bol pohár č.3. Pre UFO Tuningclub, pohár č.100. :-)

Od prvého pohára, ktorý sme získali ešte pod názvom Tuningclub Night-Lights, prebehlo spolu 1846 dní. To je príbližné 61 mesiacov, alebo 5 rokov.

28-29.2010 Levice + Nitrianske Rudno. dB Drag Racing

UFO Team sa zúčastnil merania dB Drag Racing v Leviciach. Odtiaľ si odniesli 3 poháre. 2 x prvé miesto a jedno druhé miesto. Zúčastnili sa tam na nočnom meraní, ktoré trvalo od 20:00 do 5:00 ráno, kedy sa odovzdávali poháre. Po prevzatí pohárov nad ránom sa presunuli na zraz do Nitrianského Rudna. V N.Rudne bol do klubu prijatý nový člen zo Žiliny s označením UFO 20, ktorý si zo zrazu odniesol pohár za 3 miesto v Bass Race. Zvyšný členovia UFO Teamu si odniesli opäť 2 x prvé miesto a jedno druhé. Celkový úspech UFO Teamu cez víkend bol 7 pohárov. Gratulujeme.